O nas

 
sampl.jpg

 

Nail Express to pierwszy nail bar w Trójmieście, który istnieje już od 2009 roku.  

Korzystając z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia, oferujemy Klientom szerokie spektrum usług związanych z pielęgnacją dłoni. 

Dzięki doskonałej i wygodnej lokalizacji, staliśmy się miejscem, do którego warto przyjść nie tylko w przerwie między zakupami, ale także podczas pory lunchowej w zabieganym tygodniu pracy lub też po prostu na relaks po ciężkim dniu.

W Nail Express kompleksowo dbamy o dłonie. Podstawą jest dla nas starannie wypielęgnowana płytka którą następnie poddajemy dalszym zabiegom upiększającym. Głęboko wierzymy, że piękno tkwi w naturze i prostocie i dlatego staramy się, żeby każdy nasz manicure był dowodem na to, że nawet najbardziej zaniedbane dłonie poddane odpowiedniej pielęgnacji stają się zachwycające.

Dużą wagę przykładamy do jakości wykonywanych zabiegów, a co za tym idzie do produktów, na których pracujemy. Wiodącymi markami które pomagają nam w wykonywaniu perfekcyjnych paznokci są m.in. Gelish Harmony, IBD, CND,  Indigo , Zoya oraz  Cuccio Naturale.

 

INFORMUJEMY, ŻE W TROSCE O NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH KLIENTÓW WSZYSTKIE UŻYWANE PRZEZ NAS NARZĘDZIA STERYLIZOWANE SĄ W AUTOKLAWIE